1. W związku z przeczytanym komunikatem ks. abp Adama Szala informujemy:

♦ wczoraj nasz kościół został zdezynfekowany przed koronawirusem, dziękujemy Firmie Dezynfekcyjnej P. Kamila Stachura za nieodpłatną usługę.

♦ podczas Mszy świętej w naszym kościele możemy korzystać z górnych tzw. „balkonów”.
♦ dziś transmitujemy z naszego kościoła przez internetową stronę parafii i Facebooka Msze święte o godz. 11:30 i 18:00 oraz Gorzkie Żale o godz. 17:00.
♦ podobnie w dni powszednie będziemy transmitować z naszego kościoła Mszę świętą o godz. 18:00, zachęcamy także do słuchania codziennej Mszy świętej o godz. 7:00 w Radiu „FARA”.
♦ Msze święte będą także transmitowane codziennie w TVP 1, TVP Polonia oraz w pierwszym programie radiowym.
♦ od jutra będzie na stałe otwarta kaplica Matki Bożej Łaskawej i przedsionek naszego kościoła do modlitwy indywidualnej.
♦ w korzystaniu z Mszy świętych i nabożeństw stosujemy się do przepisów państwowych.

2. Dziś o godz. 17:00 będzie nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym i nowenną do św. Józefa – adoruje Róża Matki Bożej Częstochowskiej. Zachęcamy do praktykowania jałmużny przez wykorzystanie skarbonek Caritas, zakup paschalików i baranków wielkanocnych, które znajdują się z tyłu kościoła.

3. W poniedziałek tradycyjnie zapraszamy na całodzienną adorację Najświętszego Sakramentu.

4. W środę o godz. 18:00 zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Łaskawej – adoruje Róża Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5. W czwartek będziemy obchodzić Uroczystość św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. Będziemy się modlić w intencji solenizantów a szczególnie Ojca Świętego Seniora Benedykta XVI oraz Księdza Arcybiskupa Seniora Józefa Michalika, za wszystkich mężów i ojców a także w intencji wszystkich małżeństw i rodzin z naszej parafii. Uroczystość odpustowa u księży Salezjanów przesunięta jest na 1 maja.

6. W piątek o godz. 9:00 będzie Msza święta i Droga Krzyżowa, o godz. 16:00 Droga Krzyżowa dla dzieci i młodzieży z obrzędem Komunii świętej oraz kolejna Droga Krzyżowa o godz. 17:15 prowadzona przez Apostolat Maryjny.

7. W najbliższą niedzielę o godz. 17:00 będą Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym – adoruje Róża Matki Bożej Królowej Polski.

8. W ostatnią niedzielę zebraliśmy na składkę 5150, 00 zł. na potrzeby naszej parafii, w miesiącu lutym 22. ofiarodawców złożyło indywidualnie 1075, 00 zł. – wszystkim serdecznie dziękujemy za ofiarność.

Słowo życia: „Panie, Ty jesteś prawdziwie Zbawicielem świata; daj nam wody żywej, abyśmy nie pragnęli”.