1. Dzisiejszą niedziele przeżywamy jako Niedzielę Słowa Bożego, zachęcamy wszystkich by znaleźli kwadrans czasu na otworzenie i przeczytanie fragmentu Biblii. Kontakt ze Słowem Bożym jest kontaktem z Bogiem. O godz. 17:30 zapraszamy na uroczyste nieszpory.

2. W poniedziałek w naszym kościele będzie tradycyjna całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu, na którą zapraszamy.

3. We wtorek w liturgii wspominamy św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła.

4. W środę o godz. 18:00 zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Łaskawej – adoruje róża Matki Bożej Królowej Polski.

5. W czwartek w liturgii wspominamy bł. Bronisława Markiewicza – prezbitera, ojca założyciela naszych Sióstr Michalitek.

6. W piątek w liturgii wspominamy św. Jana Bosko, prezbitera. W parafii Księży Salezjanów o godz. 18:00 będzie uroczysta Msza św. ku jego czci połączona z udzieleniem młodzieży sakramentu bierzmowania.

7. W tym tygodniu będziemy przeżywać pierwszą sobotę miesiąca, o godz. 17:45 będzie medytacja maryjna, po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa różańcowa – adoruje róża Miłosierdzia Bożego. W sobotę odbędzie się także kolejny „Męski Różaniec”, modlitwa rozpocznie się Mszą świętą u OO. Franciszkanów o godz. 8:00 – szczegóły na plakacie.

8. W przyszłą niedzielę przypada Święto Ofiarowania Pańskiego. Na każdej Mszy św. będzie poświęcenie gromnic, które przynieśmy z osłonkami, by nie niszczyć świątyni. Święto Ofiarowania Pańskiego to również Światowy Dzień Życia Konsekrowanego, będziemy modlić się za nasze siostry Michalitki. Sładka z 2 lutego przeznaczona będzie na potrzeby naszej Archidiecezji, natomiast ofiara do puszek na potrzeby zakonów kontemplacyjnych. W przyszłą niedzielę o godz. 17:15 będzie nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic.

Słowo życia: „Bliskie jest królestwo Boże. Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię”