1. Z związku z panującą epidemią informujemy:
♦ wczoraj ponownie został zdezynfekowany nasz kościół, za co serdecznie dziękujemy Firmie Dezynfekcyjnej P. Kamila Stachury.
♦ od dzisiaj mamy stałą transmisję wszystkich Mszy świętych i nabożeństw jakie odbywają się w kościele dzięki zamontowanej kamerze. Ceremonie kościelne można oglądać i słuchać w Internecie na naszej stronie: kazanow.przemyska.pl.
♦ również w Internecie i na Facebooku możemy dialogować z księżmi z parafii zadając pytania i słuchając odpowiedzi. Inicjatywa filmowa nosi nazwę: „O Bogu przy kawie”.
♦ z tyłu kościoła znajduje się kociołek ze zdrową wodą święconą, którą bezpiecznie można nabierać do przyniesionych naczyń i zabierać do domu. Dziękujemy rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za ufundowanie pięknego kociołka.

2. Dziś o godz. 17:00 będzie kolejne nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym – adoruje Róża Matki Bożej Królowej Polski. Nadal zachęcamy do praktykowania jałmużny przez wykorzystanie skarbonek Caritas, zakup paschalików i baranków wielkanocnych, które znajdują się z tyłu kościoła.

3. W poniedziałek tradycyjnie zapraszamy na całodzienną adorację Najświętszego Sakramentu.

4. W środę przeżywać będziemy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia. Będzie to dobra okazja do podjęcia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego, blankiety znajdują się z tyłu kościoła. W środę o godz. 18:00 zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Łaskawej – adoruje Róża Miłosierdzia Bożego.

5. W czwartek będziemy czcić Świętego Dobrego Łotra – patrona naszej Archidiecezji.

6. W piątek o godz. 9:00 będzie Msza święta i Droga Krzyżowa, o godz. 16:00 Droga Krzyżowa zwłaszcza dla dzieci i młodzieży z obrzędem Komunii świętej oraz kolejna Droga Krzyżowa o godz. 17:15 prowadzona przez Domowy Kościół.

7. W nocy z soboty na niedzielę będzie zmiana czasu na letni.

8. W przyszłą niedzielę na Gorzkich Żalach o godz. 17:00 adoruje Róża Matki Bożej Niepokalanej.

9. W minionym tygodniu z naszej parafialnej wspólnoty odeszli do Pana: śp. Władysław SZCZUROWSKI – ul. Kochanowskiego i Stanisława SMOLAK – ul. Kordiana 10. Niech dobry Bóg obdarzy ich życiem wiecznym: „Wieczne odpoczywanie…”.

Słowo życia: „Ja jestem światłością świata, kto idzie za Mną, będzie miał światło życia”.