1. Dziś o godz. 17:30 zapraszamy na uroczyste nieszpory.

2. W poniedziałek tradycyjnie w naszym kościele będzie całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu, na którą zapraszamy.

3. W środę zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Łaskawej – adoruje Róża św. Benedykta.

4. W sobotę przypada w liturgii Święto Katedry św. Piotra, w modlitwie będziemy pamiętać o Ojcu świętym.

5. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. Zachęcamy do podejmowania abstynencji od alkoholu i skorzystania z deklaracji Krucjaty Wyzwolenia Człowieka, które znajdują się z tyłu kościoła.

6. 8 marca o godz. 15:30 w sali teatralnej naszego dolnego kościoła zostanie wystawiona ciekawa sztuka teatralna pt. „Idę śladami Króla królów i Pana Panów”. Sztukę wystawi Wspólnota Dzieła Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa z Diecezji Rzeszowskiej. Szczegółowe informacje na plakacie lub w Internecie.

7. Zapraszamy młodzież od siódmej klasy szkoły podstawowej i starszą na Spotkanie Młodzieży Archidiecezji Przemyskiej w Błażowej. Spotkanie odbędzie się w dniach 3-5 kwietnia, koszt wyjazdu autokarem i pobytu wynosi 80 złotych. Zgłoszenia do 9 marca. Więcej informacji na plakacie lub bezpośrednio u organizatora wyjazdu księdza Krzysztofa.

8. W poprzednią niedzielę składka na potrzeby naszej parafii wyniosła 5310 złotych. W miesiącu styczniu 21. ofiarodawców złożyło indywidualnie w kopercie lub na konto 1805, 00 złotych. Serdecznie dziękujemy za troskę o parafię i kościół – „Bóg zapłać”.

9. W minionym tygodniu do wspólnoty Kościoła przez przyjęcie sakramentu Chrztu świętego została przyjęta Sare ŚWIĄTONIOWSKA – rodzicom i dziecku życzymy wytrwałości w wierze.

Słowo życia : „Niech wasza mowa będzie: Tak, tak; nie, nie. A co nadto jest, od Złego pochodzi”.