W związku ze zbliżającym się Triduum Paschalnym (tj, Wielki Czwartek, Wielki Piątek i Wielka Sobota) publikujemy już plan adoracji na te szczególne dni. Ze względu na epidemię prosimy o modlitwę w/w godzinach w swoich domach lub łącząc się za pomocą stałej transmisji z naszym kościołem parafialnym – https://www.youtube.com/watch?v=wq2SxKMXvNQ

Adoracja Najświętszego Sakramentu
w Parafii
pw. św. Benedykta, Cyryla i Metodego w Przemyślu

Wielki Czwartek (9 kwietnia 2020)
g
odz. 18:00 – Msza Wieczerzy Pańskiej

20:00 – 21:00 Domowy Kościół, Apostolat Maryjny, Matki w modlitwie.
21:00 – 22.00 Młodzież: kandydaci do bierzmowania,  szkół średnich, studiująca i pracująca.
22:00 – 23:00 Kobiety i Matki.
23:00 – 24:00 Mężczyźni i Ojcowie.

 

Wielki Piątek (10 kwietnia 2020)
godz. 17:30 – Droga Krzyżowa
godz. 18:00 – Liturgia Męki Pańskiej

7:00 – 8:00 Róża Matki Bożej Bolesnej, Róża św. Piotra i Pawła, ul. Boruty Spiechowicza.
8:00 – 9:00 Róża Matki Bożej Częstochowskiej,
ul. Chłopickiego.
9:00 –10:00 Róża Matki Bożej Fatimskiej, Róża św. Józefa,
ul. Czwartaków, ul. Daleka.
10:00 – 11:00 Róża Matki Bożej Gromnicznej,
ul. Dwernickiego, ul. Gościnna.
11:00 – 12:00 Róża Matki Bożej Jackowej, ul. Hoża.
12:00 – 13:00 Róża Matki Bożej Królowej Polski, DSM.
13:00 – 14:00 Róża Matki Bożej Niepokalanej,
ul. Iwaszkiewicza, ul. Kramarza.
14:00 – 15:00 Róża Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Róża św. Jana Pawła II, ul. Kordiana.
15:00 – 16:00 Róża Miłosierdzia Bożego, ul. Sobińskiego.
16:00 – 17:00 Róża św. Anny, ul. Mokra.
17:00 – 18:00 Róża św. Benedykta, ul. Kochanowskiego.
20:00 – 21:00 Róża św. Faustyny, ul. Paderewskiego.
21:00 – 22:00 Młodzież szkół średnich, studiująca
i pracująca.
22:00 – 23:00 Róża św. Franciszka z Asyżu, ul. 3 Maja. 
23:00 – 24:00 Róża św. Jana Chrzciciela, ul. Orkana. 

 

Wielka Sobota (11 kwietnia 2020)
g
odz. 19:00 – Liturgia Wigilii Paschalnej

7:00 – 8:00 Róża św. Jana Pawła II, ul. Paderewskiego.
8:00 – 9:00 Róża św. Józefa, ul. Ostrołęcka,
ul. Żulińskiego.
9:00 – 10:00 Róża św. Piotra i Pawła, ul. Opalińskiego.
10:00 – 11:00 Róża Matki Bożej Bolesnej,
ul. Prądzyńskiego.
11:00 – 12:00 Róża Matki Bożej Fatimskiej,
ul. Sobieskiego.
12:00 – 13:00 Róża Matki Bożej Gromnicznej,
ul. Tetmajera.
13:00 – 14:00 Róża Matki Bożej Jackowej,
ul. Żwirki i Wigury.
14:00 – 15:00  Róża Matki Bożej Niepokalanej,
ul. Studencka, ul. Kordiana.
15:00 – 16:00 Róża Matki Bożej Nieustającej Pomocy,
ul. Kochanowskiego.
16:00 – 17:00 Róża Miłosierdzia Bożego, Róża św. Jana Chrzciciela, ul. Kazanowska.
17:00 – 18:00 Róża św. Anny, Róża św. Faustyny.
18:00 – 19:00 Róża św. Benedykta, Róża św. Franciszka z Asyżu.